WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.6) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: File
mn: Файл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Insert
mn: Оруулах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Paths
mn: Замууд

en: Files
mn: Файлууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Dashboard
mn: Самбар
