WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.6) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Cancel
mr: रद्द

en: File
mr: फाईल

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Update
mr: अपडेट

en: Files
mr: फाईल्स

en: Node
mr: शाखा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
