WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.6) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Style
ps: ډول

en: Styles
ps: ډولونه
