WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.7) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Images
hi: चित्र

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Size
hi: आकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Upload image
hi: तस्वीर डालिये

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Node
hi: नोड

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Style
hi: अंदाज

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Image style
hi: छवि शैली
