WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.7) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
