WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.7) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Cancel
fa: لغو

en: File
fa: فایل

en: Size
fa: اندازه

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Node
fa: محتوا

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Browser
fa: مرورگر

en: Style
fa: اصلوب

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Styles
fa: استایل ها

en: Image style
fa: سبک تصویر
