WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
