WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.7) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Size
sq: Madhësia

en: Preview
sq: Shikoje

en: Update
sq: Rifresko

en: Node
sq: Nyjë

en: Browser
sq: Shfletuesi
