WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.8) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: File
af: Lêer

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: Node
af: Mode
