WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.8) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Images
fil: Mga larawan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Update
fil: Gawing bago

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Dashboard
fil: Dashbord
