WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Node
ml: നോഡ്
