WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.8) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: File
ta: கோப்பு

en: Size
ta: அளவு

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Upload image
ta: படத்தை பதிவேற்ற

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Browser
ta: உலவி

en: Style
ta: பாணி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
