WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: File
be: Файл

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Insert
be: Уставіць

en: Update
be: Абнавіць

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Paths
be: Шляхі

en: Files
be: Файлы

en: Node
be: Вузел

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Browser
be: Браўзер

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Popup
be: Выкідны

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Image style
be: Стыль выявы
