WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Title
es: Título

en: Images
es: Imágenes

en: Cancel
es: Cancelar

en: File
es: Archivo

en: Size
es: Tamaño

en: None
es: Ninguno

en: Image
es: Imagen

en: Preview
es: Vista previa

en: Insert
es: Insertar

en: Update
es: Actualizar

en: Upload image
es: Subir imagen

en: Paths
es: Rutas

en: Files
es: Archivos

en: Node
es: Nodo

en: Nodes
es: Nodos

en: Browser
es: Navegador

en: Style
es: Estilo

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: temporary
es: temporal

en: Popup
es: Emergente

en: Presets
es: Valores prestablecidos

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Could not set permissons on destination file: %file
es: No se pudo establecer los permisos en el archivo destino: %file

en: Styles
es: Estilos

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Configuration options for the WYSIWYG Image upload module
es: Opciones de configuración para el módulo WYSIWYG Image Upload

en: Wysiwyg image upload
es: Subida de imágenes WYSIWYG

en: The nodes
es: Los nodos

en: WYSIWYG image upload
es: subida de imágenes WYSIWYG

en: The title of the image.
es: El título de la imagen.

en: alignment
es: alineamiento

en: The alignment of the image.
es: La alineación de la imagen.

en: The Style of the image.
es: El estilo de la imagen.

en: The imagecache preset of the image.
es: La caché de imagen predefinida para esta imagen.
