WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Cancel
he: ביטול

en: File
he: קובץ

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Insert
he: הוספה

en: Update
he: עדכון

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Files
he: קבצים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Browser
he: דפדפן

en: Extras
he: תוספות

en: Style
he: סגנון

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Popup
he: פופאפ

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Styles
he: סגנונות

en: Image style
he: סגנון תמונה
