WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Update
jv: Dianyari

en: Nodes
jv: Node

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Image style
jv: Gagrag gambar
