WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Paths
lt: Keliai

en: Files
lt: Failai

en: Node
lt: Mazgas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Style
lt: Stilius

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Could not set permissons on destination file: %file
lt: Neįmanoma nustatyti leidimų nurodytam failui: %file

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
