WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: Node
mg: Fehy

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
