WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Cancel
ru: Отмена

en: File
ru: Файл

en: Size
ru: Размер

en: None
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Insert
ru: Вставить

en: Update
ru: Обновить

en: Upload image
ru: Загрузка изображения

en: Paths
ru: Пути

en: Files
ru: Файлы

en: Node
ru: Материал

en: Nodes
ru: Материалы

en: Browser
ru: Браузер

en: Extras
ru: Дополнительные

en: Style
ru: Стиль

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Presets
ru: Шаблоны

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Could not set permissons on destination file: %file
ru: Невозможно установить права на файл назначения: %file

en: Styles
ru: Стили

en: Shadowbox settings
ru: Shadowbox установки

en: Image style
ru: Стиль изображения
