WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.9) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Node
sl: Vozlišče

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
