WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Node
bs: Nod

en: Style
bs: Stil

en: Default value
bs: Defaultne postavke
