WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Cancel
et: Tühista

en: File
et: Manus

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Paths
et: Asukohad

en: Files
et: Failid

en: Node
et: Postitus

en: Nodes
et: Postitused

en: Align
et: Joondus

en: Browser
et: Brauser

en: Caption
et: Pealkiri

en: Style
et: Stiil

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Styles
et: Stiilid

en: Image style
et: Pildi stiil
