WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: File
fr: Fichier

en: Size
fr: Taille

en: None
fr: Aucun(e)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Insert
fr: Insérer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Upload image
fr: Transferer une image

en: Paths
fr: Chemins

en: Files
fr: Fichiers

en: Node
fr: Nœud

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Align
fr: Aligner

en: Browser
fr: Navigateur

en: Caption
fr: Légende

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Presets
fr: Réglages prédéfinis

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Could not set permissons on destination file: %file
fr: Impossible de définir les permissions du fichier de destination : %file

en: Image style
fr: Style d'image

en: New Image
fr: Nouvelle Image

en: The title of the image.
fr: Le titre de l'image.

en: alignment
fr: alignement

en: The alignment of the image.
fr: L'alignement de l'image.

en: The Style of the image.
fr: Le style de l'image.

en: The uploaded file
fr: Le fichier transféré

en: Colorbox settings
fr: Paramètres de Colorbox
