WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Node
gu: નોડ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
