WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: Node
ne: नोड

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
