WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Cancel
oc: Anullar

en: File
oc: Fichièr

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Paths
oc: Camins

en: Files
oc: Fichièrs

en: Node
oc: Nosèl

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Align
oc: Alinhar

en: Browser
oc: Navigador

en: Style
oc: Estil

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Styles
oc: Estils

en: Image style
oc: Estil d'imatge
