WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Update
se: Ođasmahte

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái
