WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: File
uk: Файл

en: Size
uk: Розмір

en: None
uk: Немає

en: Image
uk: Зображення

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновити

en: Upload image
uk: Відвантажити зображення

en: Paths
uk: Шляхи

en: Files
uk: Файли

en: Node
uk: Матеріал

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Browser
uk: Браузер

en: Extras
uk: Додаткові

en: Caption
uk: Підпис

en: Style
uk: Стиль

en: Default value
uk: Базове значення

en: temporary
uk: тимчасова

en: Popup
uk: Спливні

en: Presets
uk: Конфігурації

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Could not set permissons on destination file: %file
uk: Неможливо встановити права на файл призначення: %file

en: Styles
uk: Стилі

en: Shadowbox settings
uk: Shadowbox установки

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: New Image
uk: Нове зображення

en: alignment
uk: вирівнювання

en: Colorbox settings
uk: Налаштування Colorbox
