WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Cancel
ar: إلغاء

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Preview
ar: معاينة

en: Insert
ar: أدرج

en: Update
ar: تحديث

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: Paths
ar: مسارات

en: Files
ar: الملفات

en: Node
ar: العقدة

en: Nodes
ar: العقد

en: Align
ar: المحاذاة

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Caption
ar: شرح

en: Style
ar: نمط

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Image style
ar: نمط الصورة
