WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: File
ast: Ficheru

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Preview
ast: Entever

en: Update
ast: Anovar

en: Files
ast: Ficheros

en: Node
ast: Noyu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Browser
ast: Restolador
