WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Update
bg: Промени

en: Node
bg: Материал

en: Dashboard
bg: Табло
