WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Cancel
bn: বাতিল

en: File
bn: ফাইল

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Update
bn: আপডেট

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
