WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: File
nl: Bestand

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Paths
nl: Paden

en: Files
nl: Bestanden

en: Align
nl: Uitlijning

en: Extras
nl: Extra's

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Style
nl: Stijl

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Presets
nl: Instellingen

en: Could not set permissons on destination file: %file
nl: Kan geen permisses geven aan bestand %file

en: Styles
nl: Stijlen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Wysiwyg imageupload migration
nl: Wysiwyg imageupload-migratie

en: Colorbox settings
nl: Colorbox-instellingen

en: An image uploaded via wysiwyg imageupload.
nl: Een afbeelding is geüpload via wysiwyg imageupload.
