WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Files
az: Fayllar

en: Node
az: Material

en: Nodes
az: Materiallar

en: Align
az: Sıralama

en: Browser
az: Brauzer

en: Caption
az: Başlıq

en: Style
az: Stil

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Styles
az: Üslublar

en: Image style
az: Şəkil üslubu
