WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Cancel
hr: Otkaži

en: File
hr: Datoteka

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Preview
hr: Pregled

en: Insert
hr: Umetni

en: Update
hr: Osvježi

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Paths
hr: Putanje

en: Files
hr: Datoteke

en: Nodes
hr: Unosi

en: Align
hr: Poravnati

en: Browser
hr: Preglednik

en: Style
hr: Stil

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Styles
hr: Stilovi

en: Image style
hr: Stil slike
