WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File
pl: Plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Insert
pl: Wstaw

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Files
pl: Pliki

en: Node
pl: Węzeł

en: Nodes
pl: Węzły

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Extras
pl: Dodatki

en: Caption
pl: Podpis

en: Style
pl: Styl

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Presets
pl: Zestawy

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Styles
pl: Style

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Drupal Wiki
pl: Drupal Wikie
