WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-3.0-rc2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: File
te: ఫైల్

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Style
te: శైలి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
