Wysiwyg API template plugin (6.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
