Wysiwyg API template plugin (6.x-2.1-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: Description
id: Keterangan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan
