Wysiwyg API template plugin (6.x-2.1-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani
