Wysiwyg API template plugin (6.x-2.2-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази
