Wysiwyg API template plugin (6.x-2.2-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Templates
sr: Шаблони
