Wysiwyg API template plugin (6.x-2.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla
