Wysiwyg API template plugin (6.x-2.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj
