Wysiwyg API template plugin (6.x-2.6) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: WYSIWYG Profile
ku: پرۆفایلی  WYSIWYG

en: List Templates
ku: لیستی داڕێژەکان

en: Edit Template
ku: دەسکاریکردنی داڕێژە
