Wysiwyg API template plugin (6.x-2.6) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Templates
sv: Mallar

en: Insert templates
sv: Infoga mall

en: Wysiwyg Template Plugin
sv: Insticksprogram WYSIWYG-mall

en: Makes TinyMCE template plugin available to the Wysiwyg API: insert html templates
sv: Gör insticksprogram TinyMCE-mall tillgänglig för WYSIWYG API: insert html templates

en: Delete Template
sv: Radera mall

en: No templates available.
sv: Inga mallar tillgängliga.

en: Create a new template
sv: Skapa en ny mall

en: Edit Template
sv: Redigera mall

en: Wysiwyg templates
sv: Mallar för WYSIWYG

en: Create and modify Wysiwyg templates
sv: Skapa och ändra mallar för WYSIWYG

en: Makes the template features for TinyMCE, CK Editor and FCK Editor available to the Wysiwyg API
sv: Gör funktionen för mallar i TinyMCE, CK Editor och FCK Editor tillgänglig för WYSIWYG API
