xapian (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Logging
be: Уваходжу

en: Search
be: Пошук

en: Display
be: Паказ

en: Database
be: База дадзеных

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Database port
be: Порт базы дадзеных
