xapian (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Performance
el: Απόδοση

en: Database port
el: θύρα βάσης δεδομένων
