Xapian integration (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Logging
gl: Rexistro

en: Search
gl: Buscar

en: Display
gl: Visualización

en: Database
gl: Base de datos

en: Performance
gl: Rendemento

en: Excluded node types
gl: Excluir tipos de nodos

en: Database port
gl: Porto da base de datos
