Xapian integration (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Logging
id: Pengelogan

en: Search
id: Pencarian

en: Display
id: Tampilan

en: Performance
id: Performa

en: Database port
id: Port databases

en: Log searches
id: Log pencarian
